Zavřít reklamu

DLC Dragonborn u nás vyjde pro PC v češtině

Na PC se hráči dočkají české lokalizace DLC Dragonborn ke hře The Elder Scrolls V: Skyrim.

13. 2. 2013    

Firmy ZeniMax® Europe Limited a Cenega s radostí oznamují, že podepsaly distribuční dohodu ohledně hry Dragonborn™ – třetího oficiálního rozšíření k RPG The Elder Scrolls V: Skyrim®, které vyrobilo Bethesda Game Studios® a vydává společnost Bethesda Softworks®. Cenega bude hru Dragonborn pro PC distribuovat na území České a Slovenské republiky v lokalizované verzi (titulky). Fanoušci si budou moci Dragonborn zakoupit v obchodech již v brzké době, konkrétní datum bude ještě upřesněno.

V tomto nejnovějším rozšíření vyplujete od pobřeží Morrowindu na ostrov Solstheim. Putování po zdejších popelových pláních a ledovcových údolích vám zpestří průzkum nových města či podzemí a plnění celé řady nových úkolů. Získejte nesmírnou moc díky řevům, jimiž si můžete podrobit vůli svých nepřátel a dokonce i ochočit draky. Osud váš i celého Solstheimu visí na vážkách. Musíte se totiž postavit nejnebezpečnějšímu protivníkovi ze všech – prvnímu Drakorozenému.

Hlavní prvky hry Dragonborn:

•          Prozkoumejte svět za hranicemi Skyrimu – Opusťte Skyrim a vydejte se na ostrov Solstheim. Během rozplétání záhady návratu Drakorozeného se setkáte s elfskými osadníky i s domorodými skaaly.

•          Staňte se nejmocnějším Drakorozeným – Střetněte se s prvním Drakorozeným a ovládněte moc Hlasu. Naučte se nové řevy a kouzla včetně Dračího aspektu, jímž můžete vyvolat živelnou dračí sílu a svým nepřátelům uštědřovat ničivé údery či posilovat své ostatní řevy.

•          Nové schopnosti – Vydejte se do nové daedrické říše a odhalte neznámé temné síly. Sbírejte knihy se zakázanými vědomostmi a určete svým schopnostem a dovednostem nový směr.

•          Nová podzemí, stvůry, zbraně a mnoho dalšího – Navlékněte si kostěnou či chitinovou zbroj, vybavte se stalhrimovými zbraněmi a prozkoumejte nesmírné množství nových lokací. Utkejte se s mocnými nepřáteli, jako jsou popelavci, reklingové a mnozí další.

 

 Více informací o Bethesda Softworks najdete na stránkách: http://www.bethsoft.com