Zavřít reklamu

Diggs Nightcrawler vyjde v češtině

Diggs Nightcrawler je chystán pro český trh s titulky i dabingem.

7. 4. 2013    

Sony Computer Entertainment Europe s potěšením oznamuje lokalizaci dalšího herního titulu s názvem Diggs Nightcrawler.

Po obrovském úspěchu hry Wonderbook: Book of Spells, jejíž prodeje předstihly v Čechách a na Slovensku i kultovní hru Uncharted 3, přichází další hra pro příslušenství Wonderbook, která je kompletně v češtině.

Hra bude obsahovat jak české titulky, tak i český dabing, pod který se podepsalo stejné dabingové studio jako pod tituly Wonderbook: Book of Spells a Sly Cooper: Thieves in Time.

Diggs Nightcrawler je po Sly Cooper: Thieves in Time již druhou hrou v tomto roce, která dostala jak české titulky, tak i dabing.

Společně s detektivem Diggsem budou mít všichni hráči možnost ponořit se do úžasného světa a prostřednictvím příslušenství knihy Wonderbook pro PS3 vyřešit zapeklitou kriminální zápletku, která poodhalí, co se stalo s vajíčkem Valdou Cvaldou. Diggs Nightcrawler nabízí mnohem více možností jak s knihou Wonderbook zacházet než nabízela hra Book of Spells – otáčet jí, naklánět, třást s ní a tak přinese nové možnosti hraní hry.

Ivan Bradáč, Business Manager PlayStation pro ČR a SR dodává: „Detektiv Diggs není jen pouze dalším lokalizovaným titulem, ale je součástí naší strategie zpřístupnit hry pro PlayStation díky češtině co nejširšímu okruhu zákazníků. Naše úsilí nadále směřujeme tímto směrem a mohu potvrdit, že Diggs Nightcrawler není zdaleka posledním lokalizovaným titulem v roce 2013.”

Hru Diggs Nightcrawler plánuje Sony uvést na trh na jaře roku 2013, plánovaná cena samostatné hry v Čechách je 499,-Kč a na Slovensku za 19,99€.

Wonderbook představuje nejnovější přírůstek do rodiny PlayStation. Je to působivý nástroj na vyprávění příběhů a podněcování představivosti – jedna knížka dokáže oživit tisíce příběhů a nabídne zcela novou sérii dobrodružství a zážitků. Wonderbook přináší exkluzivně majitelům PlayStation 3 jedinečný obsah novým a poutavým způsobem za pomoci rozšířené reality a technologie PlayStation® Eye, která transformuje svět kolem vás. Do vašich obýváků vstoupí záhady, cesty za objevy vás vtáhnou do nových světů a dají vám šanci prožít příběhy, které máte rádi. Wonderbook má díky množství nových a rozpracovaných projektů, jako je Walking with Dinosaurs od společnosti BBC, velmi vzrušujícímu partnerství se společností Disney a díky novému detektivnímu titulu, Diggs Nightcrawler, našlápnuto do skvělé budoucnosti.