Zavřít reklamu

Devátá generace procesorů od Intelu už klepe na dveře

Víme vše o procesorech, které přinese devátá generace Intel CPU. A dočkáme se jich velice brzy!

5. 7. 2018     Zdroj

Devátá generace procesorů od Intelu se na trhu objeví jež velmi, velmi brzy. Nasvědčuje tomu především fakt, že Intel „vypustil“ informace o všech procesorech, který na trh chystá vydat. Intel Core deváte generace jsou tvořeny na již existující architektuře, tudíž se jedná spíše o tzv. „refresh“ aktuálních procesorů.

Před pár dny jsme vám v podobě článku dali vědět specifikace pár procesorů, které by měl Intel uvést na trh pro čipset Z390 a nemýlili jsme se. Intel nakonec tyto procesory doopravdy potvrdil a ještě k tomu přidal několik dalších. Pokud se chystáte stavět nový počítač na platformě od Intelu, tak určitě doporučuji chvilku vyčkat. Procesory deváté generace od Intelu by se měly objevit v obchodech již v tomto kvartálu. A budeme mít z čeho vybírat. Dočkáme se jak nejslabších Core i3, tak samozřejmě Core i5, i7 a dokonce i nejvýkonnější Core i9.

Z oficiálních dokumentů se můžeme dočíst, jaké nové procesory Intel přinese na trh. Taktéž se níže v galerii můžete podívat na to, jaké specifikace bude každý nový procesor od Intelu mít. Většinou se jedná o lehký nárůst ve frekvenci, a také samozřejmě lepší efektivita.

A co říkáte na nové procesory od Intelu vy? Sáhnete po nové, deváté generaci procesorů od Intelu a nebo dáte raději přednost AMD s jeho Ryzen procesory druhé generace? Určitě nám to dejte vědět do komentářů.