Zavřít reklamu

Detektivní mobilní hra May’s Mysteries – Secret of Dragonville nabídne 270 různých miniher

Půjde o duchovního nástupce Professora Laytona?

18. 1. 2021     Zdroj

Série her o profesorovi Laytonovi se prosadila na Nintendu DS díky obrovské rozmanitosti logických miniher a zahímavým detektivním příběhům, které je spojovaly. A i když se Layton dostal v rámci mobilních portů i na mobily, moc dalších vývojářů se jeho úspěchem inspirovat nenechalo. Možná právě proto je nadcházející May’s Mysteries – Secret of Dragonville takovým zjevem. Hra od FredBear Games se ale náročného vývoje nebojí.

Ve hře budete sledovat příběh May, charismatické a inteligentní dívky, která se snaží přijít na záhadu zmizení svého bratra. Její cesta ji povede k dílčím hádankám, kterých je ve hře přes 270. 230 z nich by mělo mít logickou povahu a měly by vybírat ze čtrnácti předdefinovaných forem. Kromě klasických logických hádanek se ve hře setkáte i s hledáním skrytých objektů a rytmickými minihrami. Společně s May se podívate do více než osmdesáti rozdílných lokací.

Do hry muselo jít ze strany vývojářů neuvěřitelné množství práce a talentu. To dokládá i fakt, že je celý příběh společně se sedmi minutami cutscén ručně malovaný. Pokud si May’s Mysteries – Secret of Dragonville chcete vyzkoušet ještě před vydáním, můžete se přihlásit jako beta testeři na iOS nebo se podívat do aplikace v předběžném přístupu na Androidu. Plná hra má vyjít v březnu za zatím nespecifikovvanou částku.