Zavřít reklamu

Destiny bylo oficiálně představeno

Studio Bungie právě oficiálně představilo svou novou hru Destiny.

17. 2. 2013    

Po včerejších informacích a drobných dnešních tu máme podronější informace o Destiny a hlavně také první video, které hru představuje. Jedná se o deníček od tvůrců ze studia Bungie. Ve videu je i pár záběrů přímo ze hry.

Hra vyjde na Xbox 360, Xbox 720, PS3 a PS4. PC verze v plánu  zatím není ani od počátku nebyla, ale Bungie o ní uvažuje. Ve hře budeme cestovat po různých planetách, potvrzen je Mars, Jupiter, Saturn a také jeden z měsíců a to ten náš – Měsíc. Podíváme se i na Zemi, kde se některá města změnila k nepoznání, neboť například místo Chicaga jsou teď rozsáhlé bažiny. Hráči s PS3 a Xbox 360 budou moci hrát společně na jednom serveru. Ohledně propojení nových konzolí se Bungie nevyjádřilo, ale dá se předpokládat že minimálně dvě nové konzole půjdou propojit spolu online.

Potvrzené nepřátelské rasy jsou – Fallen, „space zombies”, Vex a Cabal. Ve hře bude i spousta vozidel. Postavu si budete moci vytvořit dle sebe z rozsáhlých možností výběru, jak vzhledu, tak i schopností. Potvrzené třídy postav jsou – Hunter (Sniper), Warlock (Mág) a Titan (útočná jednotka).

A o čem celé Destiny bude? Inu příběh se odehrává zhruba 700 let po naší době. Země byla téměř zničena a existuje jen jedno poslední město. Nad ním se záhadně objeví jakýsi měsíc. Nakonec se ukáže, že tento satelit není pouze obyčejným novým měsícem, ale jde o mimozemskou loď. Zvláštní ale je fakt, že loď na Zemi neútočí, ale naopak se jí snaží chránit před útokem zatím neznámých mimozemských jednotek. Původně totiž lidstvo během Golden Age „Zlatého věku“ vyvinulo moderní technologie, díky kterým bylo možné kolonizovat po celé Sluneční soustavě. Vzniklo město Voyageu z kterého lidstvo objevovalo nové světy. Nicméně se ukázalo, že ne všem formám života se jednání lidstva líbilo. Vy se vžijete do role Guardiana, který chrání Zemi před zničením. Máte mít k dispozici široký arzenál a neuvěřitelné schopnosti.