Zavřít reklamu

Designér The Last of Us: Part II je v šoku ze samotné hry

The Last of Us: Part II je dle samotného designéra hry naprosto ohromující.

1. 11. 2018     Zdroj

Sony na příští rok má nachystané nejrůznější hitovky, ale bezesporu zatím nejsledovanějším titulem a nejočekávanějším je The Last of Us: Part II. Příběh Joela a Ellie si hráči zamilovali a dlouhé roky očekávali, zda dojde k dalšímu pokračování. My už nyní víme, že dojde, ačkoliv není jasné kdy přesně se tak stane.

The Last of Us: Part II má hráčům vyrazit dech

The Last of Us: Part II má předběžně stanovené datum na příští rok. Zatím okolo hry je spíše ticho. Viděli jsme dva trailery a jeden gameplay, který vyrazil dech nejen hráčům, ale dokonce i některým konkurenčním studiím. Nyní ale zaujal na Twitteru designér hry Asher Einhorn. Ten napsal, že je neskutečně nadšený z toho, co právě pro The Last of Us: Part II tvoří. Dle jeho tvrzení to bude doslova neskutečné.

Zřejmě by se nejraději pochlubil fanouškům, ale je jasné, že Naughty Dog bude odhalovat další detaily až v příštím roce. Je pravdou, že Naughty Dog je studiem, které je minimálně dva kroky napřed. Jejich hry jsou naprosto parádní a v mnoha ohledech jedinečné. Vypadá to, že nás čeká podobný případ jako tomu bylo u The Last of Us pro PlayStation 3. Zatímco Sony už připravovala půdu pro příchod PlayStation 4, tak Naughty Dog pouhé 4 měsíce předtím vydali poslední velkou exkluzivitu pro PlayStation 3. Hra slavila neskutečný úspěch a ukázala, že PS3 ještě nepatří do starého železa. Později hra byla remasterována i pro PS4.