Zavřít reklamu

Demo Fight Night Champion již dostupné na XBL a PSN

Demo nové boxerské videohry Fight Night Champion právě vyšlo na Xbox LIVE™ a PlayStation®Network. Objeví se v něm čtyři ikony boxu minulosti i současnosti a půjde vůbec o první demoverzi v historii EA SPORTS™, která umožní hraní online jeden na jednoho. V demu Fight Night Champion naskočí hráči přímo do ringu slavné boxerské haly Boardwalk […]

5. 2. 2011    

Demo nové boxerské videohry Fight Night Champion právě vyšlo na Xbox LIVE™ a PlayStation®Network. Objeví se v něm čtyři ikony boxu minulosti i současnosti a půjde vůbec o první demoverzi v historii EA SPORTS™, která umožní hraní online jeden na jednoho.

V demu Fight Night Champion naskočí hráči přímo do ringu slavné boxerské haly Boardwalk na tři kola proti legendám těžké váhy Miku Tysonovi a Muhammadu Alimu nebo současným hvězdám welterové váhy Manny Pacquiaovi a Miguelu Cottovi. Jedná se o vůbec první demo z portfolia her EA SPORTS, v němž bude možné hrát jeden na jednoho online. V tomto režimu budou k dispozici čtyři výše uvedení boxeři a s jejich postavami se hráči budou moci poměřovat se zbytkem světa.

Fight Night Champion přichází s celou řadou vylepšení herního systému. Především je to přepracovaný systém úderů, nazvaný „Full Spectrum Punch Control“, který představuje vůbec nepřesnější a nejcitlivěji reagující koncept ovládání v rámci série Fight Night. Nový vytrvalostní systém sleduje separátně jednotlivé skupiny svalů, penalizuje hráče za nadměrnou inklinaci k jedinému typu úderu a motivuje ho k používání kombinací a pozorného sledování kondice. Kromě toho tu jsou také vylepšené grafické prvky, variabilní ovládací schémata, realistické následky úderů, animace charakteristických pohybů jednotlivých boxerů či škála různých stavů omráčení.

Fight Night Champion vyjde v Česku a na Slovensku ve verzích pro videoherní a zábavní systém Xbox 360® a počítačový zábavní systém PLAYSTATION®3 4. března 2011 s věkovým hodnocením PEGI 16+. Další informace o hře najdete na www.ea.com/cz/games/fight-night-champion nebo www.easports.com/fightnight. Dění okolo hry sleduje také česko-slovenský komunitní kanál na Facebooku.