Zavřít reklamu

Dead Island se odtajňuje

Dnes jsme vám přinesli zcela nový trailer ke hře Dead Island, a nyní vám k tomu přidáme pár nových informací. Jak jsme již zmiňovali, hra je vyvíjena polským studiem Techland, která zároveň pracuje na novém díle Call of Juarez. Hru bude distribuovat společnost Deep Silver. Hra bude vyprávět o rodině, která se vydala na dovolenou […]

16. 2. 2011    

Dnes jsme vám přinesli zcela nový trailer ke hře Dead Island, a nyní vám k tomu přidáme pár nových informací. Jak jsme již zmiňovali, hra je vyvíjena polským studiem Techland, která zároveň pracuje na novém díle Call of Juarez. Hru bude distribuovat společnost Deep Silver.

Hra bude vyprávět o rodině, která se vydala na dovolenou v luxusním hotelu Royal Palms Resort, který leží na ostrově Papua v Nové Guinei. Je jasné, že se nebude jednat zrovna o idylickou dovolenou, nýbrž o boj o holý život proti tisícům zombíků. Hra je spíše zaměřena na boj zblízka s RPG prvky, a proto by ve hře neměly být prakticky žádné střelné zbraně. Bránit se budeme například sekerou, páčidlem a vším možným, co zrovna bude po ruce. Takže bude možné každého zombíka doslova rozčtvrtit.

Hra vedle samotné strhující kampaně pro jednoho hráče nabídne i možnost multiplayerové kooperace až pro čtyři hráče, a tím si zvýšit šance na přežití. Temný příběh a všechny hratelné prvky se inspirují klasickými zombíkovskými filmy. Hra by měla vyjít ještě letos, avšak přesné datum zatím není známo. Dead Island vyjde pro PC, Xbox 360 a dokonce i pro Playstation 3, na kterém hra neměla původně vyjít.