Zavřít reklamu

Dead Cells dostane nové DLC. Přinese spoustu nového obsahu

Vytříbený roguelike bude zářit ještě víc.

3. 12. 2020     Zdroj

Opěvovaný koktejl rogueliku a metroidvanie Dead Cells dostane příští rok obrovský update v podobě nového DLC. Rozšíření Fatal Falls nabídne velké množství nového obsahu v podobě ve čerstvých lokací, nepřátel i odměn za hraní. DLC by mělo dorazit na začátku příštího roku.

Fatal Falls ve hře představí dva zcela nové biomy – Fractured Shrines a The Undying Shores. Nová prostředí by měla být paralelní k těm, které že hry už známe, konkrétně ke Stilt Village, Clock Tower a Time Keeper. Vývojáři se dušují, že tyto nové možnosti přinesou do hry pro stálé hráče vyšší obtížnost průchodu hrou. Vypichují, že v nových prostředí budou hráči moci objevit množství ve hře dosud neviděných hrozeb.

Na začátku roku se rozšíření dočkají hráči na PC a konzolích. Na mobilní zařízení zřejmě dorazí nějakou dobu po prvotním vydání na větších platformách, jak u Dead Cells bývá zvykem. Hra dostala poslední velký update před měsícem, kdy se hráči na mobilních zařízeních dočkali srovnání přenosné verze s tou velkou.

Dead Cells seženete na Google Play za 209,99 Kč, na App Storu za 229 Kč.