Zavřít reklamu

Days Gone vyjde v únoru

Sony oficiálně potvrdilo, že zombie apokalypsa v podobě Days Gone vyjde v únoru příštího roku.

8. 6. 2018     Zdroj

Days Gone

Původně se předpokládalo, že další velká Sony hra dorazí pro PlayStation 4 už koncem tohoto roku, ale bohužel tomu tak nebude. Tato velká zombie apokalypsa nakonec dorazí až začátkem příštího roku. Původně byla hra oznámena už na E3 2016, proto se některým může zdát, že nabírá velké zpoždění. Nehledali bychom za tím však odklad z hlediska kvality. Kdy dorazí Days Gone?

Days Gone potvrzuje své datum vydání

Vypadá to, že Sony se bude chtít vyhnout hlavní sezóně kvůli silné konkurenci, která by mohla zbytečně Days Gone ublížit. Ostatně na letošní rok má Sony v plánu hru Spider-Man, která vyjde v září a zřejmě by letošek mohl stihnout i titul Ghost of Tsushima. Nicméně je škoda, že sympatický motorkář to letos nestihne, hlavně proto, že se dle marketingové kampaně zdálo, že ji bude chtít Sony vypustit co nejdříve.

Zatím to vypadá pro PS4 nadějně i v příštím roce. Dorazí totiž The Last of Us Part II a doufejme, že i Death Stranding. Je vidět, že zatím Sony svou konzoli silně podporuje. Bude tedy zajímavé sledovat, co nového chystá i hlavní konkurent, neboť tam to s exkluzivitami značně vázne.

Na dnešní den je nám od Sony slíbena další nová hra, která vyjde exkluzivně pro PlayStation 4. Navzdory všem možným únikům se zatím neví, o co by mohlo jít. Necháme se tedy překvapit. Aktuální line-up her vypadá opravdu skvěle a doufejme, že jej brzy doplní i další hry. Ostatně na samotné E3 bychom se údajně měli dočkat dalších dvou až tří her, které budou exkluzivně pro PS4. Autoři Days Gone rovněž vypustili nový trailer.