Zavřít reklamu

Dawnguard pro Skyrim u nás v češtině

PC hráči se dočkají i české lokalizace tohoto DLC pro The Elder Scrolls V: Skyrim.

21. 10. 2012    

Firmy ZeniMax® Europe Limited, divize společnosti ZeniMax Media, a Cenega s radostí oznamují, že podepsaly distribuční dohodu ohledně hry Dawnguard™ – prvního oficiálního rozšíření od Bethesda Softworks k RPG The Elder Scrolls V: Skyrim® z dílny Bethesda Game Studios®. Na základě této smlouvy bude společnost Cenega na území České republiky a Slovenska distribuovat Dawnguard pro PC ve verzi s českou lokalizací (krabička s DLC kódem). Fanoušci si budou moci Dawnguard pořídit v obchodech s počítačovými hrami.

V Dawnguardu se pán upírů Harkon vrací k moci. Pomocí Svitků Předků se snaží o něco naprosto nepředstavitelného – zhasnout samotné slunce. Přidáte se ke starobylému řádu Strážců úsvitu a překazíte jeho plány? Nebo se rozhodnete sami se stát pánem upírů? Ponořte se do nového příběhu, který přináší zbrusu nové lokace a různé úkoly pro rozdílné frakce, a rozhodněte se.

Hlavní prvky hry Dawnguard:

Nové zbraně, zbroje, kouzla a řevy. Rozšiřte řady Strážců úsvitu, vyzbrojte se zbrusu novými kušemi a vyrobte si vlastní šípy, šipky a zbraně z dračích kostí. Používejte nové zbraně, zbroje, kouzla a řevy, například roztrhání duší – jeho prostřednictvím roztrháte duši svých nepřátel a změníte je ve své služebníky.

Staňte se pánem upírů. Přidejte se k hrůzám noci a staňte se pánem upírů. Létejte nad zemí, měňte se v netopýry, vysávejte životní sílu ze svých protivníků a užívejte mnohé další speciální dovednosti. Pán upírů má vlastní systém vylepšitelných talentů.

Nové vlkodlačí talenty. Vlkodlaci nyní mají vlastní systém vylepšitelných talentů, jako jsou zvířecí síla, zvířecí energie a divoké nasycení.

Nové lokace a nepřátelé. Vyberte si jednu ze dvou rozsáhlých pevností, které můžete obsadit a postupně vylepšovat – hrad Volkihar či tvrz Strážců úsvitu. Objevuje ztracená údolí a navštivte novou sféru Zapomnění – Mohylu duší. Bojujte proti novým nepřátelům, jako jsou smrtidavové, chrliče, obrnění trollové či noví upíři a draci.

Změňte svůj vzhled. Navštivte Krysí díru v Riftenu a vyhledejte ženu, která dokáže změnit váš vzhled – nejen účes, ale i obličej.

Jízdní boj. Ve Skyrimu nyní můžete bojovat zblízka i na dálku přímo z koňského sedla.

Dawnguard se v českých a slovenských obchodech objeví v měsíci listopadu (přesné datum bude brzy zveřejněno) za doporučenou maloobchodní cenu 399,- Kč.