Zavřít reklamu

Datadisky a kolekce k The Sims 3 pro rok 2013

Jaké datadisky a DLC nás čekají pro hru The Sims 3 v letošním roce?

3. 2. 2013    

The Sims 3: 70s, 80s, & 90s Stuff

Již osmá kolekce předmětů pro The Sims 3 vyšla 25. ledna. Vaši Simíci tak dostávají jedinečnou možnost užít si šílenou a báječnou disko módu minulých desetiletí. Je libo zvonové kalhoty a přiléhavá trička z let sedmdesátých? Nebo si snad chcete jít zacvičit a chyběly vám návleky na nohy, trikot a čelenka z let osmdesátých? A v devadesátkách vám Simové dají najevo jak je jim móda ukradená a vezmou si potrhané džíny či sukně s asymetrickým lemem. Stejně vyšňořit však můžete i svůj byt. K mání budou stará sterea, retro nábytek, disko koule, plakáty, arkádové automaty nebo podivně poničený nábytek s průmyslovým vzhledem. Bez povšimnutí však určitě nenechejte ani nové účesy, je jen na vás, zda dáte přednost načechranému účesu, natupírovaným vlasům a nebo se vám zalíbí obyčejný zplihlý účes.

 

University life neboli Studentský život

Myslím, že při přečtení tohoto názvu zažije každý hráč The Sims takové malé deja vu. Opět se totiž jedná o datadisk, který existoval již v The Sims 2. Říkáte si, že už by konečně mohli být originální a vymyslet něco nového? Asi nejste sami, kdo si to myslí, ale i přesto se podíváme, co nám tento devátý datadisk přinese. Jistě se shodneme v tom, že samotné The Sims 3 nenabízí příliš vyžití vhodného pro mladé Simíky. Tuto mezeru by mohl zaplnit právě Studentský život, ve kterém budete moct poslat svého Simíka na vysokou školu. Nemusíte se však bát, že budete mít kvůli tomu ve hře stále jen zabořený nos v knihách. Na škole se budete moct přidat k různým sociálním skupinám. Od toho se budou odvíjet priority a aktivity vašeho studenta. Se sportovci budete trávit spoustu času na bowlingu, či u stolního tenisu a budete posedlí touhou být nejlepší a vyhrávat. S rebely si užijete sprejování na zdi, pálení zeleně u táboráku, či hraní kulečníku a pití podivných nápojů. No a nakonec šprti, bez kterých by se žádná škola neobešla, nejradši hrají počítačové hry a provádí výzkumy. Nejčastěji na ně narazíte nejspíše v obchodě s komiksy, kde budou možná i nějaké ty komiksy vytvářet nebo si užívat herní automaty.

Datadisk by měl také přinést nějaké nové předměty pro skvělé párty, které jsou nedílnou součástí studentského života. Nejdůležitější předměty proto budou asi soudek s džusem a obrovský táborák. Třeba se vám u něho povede použít i některý ze tří nových polibků. Samozřejmostí jsou i nové pózy a akce. Jelikož jedním z oborů na škole bude i umění, tak můžete některého ze Simíků požádat aby vám pózoval, třeba i nahý, než ho zachytíte do vašeho skicáku. Studijních oborů je samozřejmě více – obchod, věda a medicína, technika, tělesná výchova a komunikace. Od toho se odvíjí i speciální objekt, který budete moci jako student konkrétního oboru využít. Jako student vědy si uděláte vlastního kostlivce a student komunikace, zase bude moct vysílat vlastní rádiovou show.

Bydlet můžete na kolejích, v domě s několika spolužáky, či sám. Od toho se samozřejmě bude odvíjet to, kolik vás to bude stát, je vhodné najít si spolubydlící, abyste se měli s kým dělit o nájem.

A k čemu vám ta vysoká vlastně bude ve hře dobrá? Budete mít lepší vyhlídky na vysněnou kariéru, můžete začít na vyšší pozici a dočkat se častějšího povýšení. Mimo to budou k mání také tři nová zaměstnání: znalec umění, agent sportovců a vývojář videoher.

Také mobil se dočká svého vylepšení. Stane se z něj smartphone a bude možné s ním pořizovat fotografie. Můžete si tak zaznamenat váš první polibek nebo si pořídit fotku s kamarádkou. Také bude možné posílat textové zprávy. Vyznání lásky tak bude o tolik snadnější. Můžete se tak samozřejmě i s někým rozhádat či rozejít.

A kdy se tohoto rozšíření dočkáme? Již brzy a to na začátku března. V USA vychází pátého, u nás o dva dny později. K mání bude také limitovaná edice datadisku, ve které bude navíc socha Partaeus Maximus, která vylepší každou vaši párty. Socha slouží jako dekorace, ale umožní pořádat i tématické párty. Je libo tógu a vavřínový věnec? Či snad maškarní masky? Nebo můžete prostě uspořádat obyčejný zábavný večírek.

 

Island Paradise

Tento datadisk nese již číslo deset. Nebylo však o něm zatím uvolněno mnoho informací. Bude možné plavit se na lodích od ostrova k ostrovu. Bydlet se bude v hausbótu. Samozřejmě bude možné ho upravovat, vybavovat a předělávat jako normální dům. Stejně tak bude možné upravovat i loď. Mezi nové aktivity a schopnosti bude patřit šnorchlování a potápění. Pod vodou bude možné hledat i nějaké ty sběratelské věci, jako byly do teď brouci a kameny. Další zajímavou možností bude řízení vlastního letoviska. Bude to dobrá příležitost vydělat si pár simoleonů. Pokud se vám dobře povede, třeba se z obyčejného bungalovu propracujete až k tomu nejlepšímu pětihvězdičkovému hotelu. Tento zajímavý datadisk bude k mání v červnu 2013.

Ohlášena byla ještě kolekce Jacob Kok Paradise, která by měla vyjít v červenci a bude obsahovat oblečení od známého návrháře a na podzim se můžeme těšit na další datadisk Time of Future, který nám dá možnost nahlédnout do budoucnosti.