Zavřít reklamu

Dark Souls Remastered bude mít online beta verzi

Dark Souls Remastered si ověří funkčnost v online betaverzi.

1. 5. 2018    

Bandai Namco oznámilo, že než se na naše herní mašinky opět podívá první Dark Souls, tak se dočkáme veřejného testování multiplayerových součástí hry. Takzvaná beta tedy bude dostupná mezi 11. a 12. květnem. Test proběhne výhradně na konzolích PlayStation 4 a Xbox One.

Hru si může vyzkoušet zdarma naprosto kdokoliv. Klienta je možné stáhnout od dnešního dne až do 7. května. Test bude v oněch dvou dnech probíhat výhradně v rozmezí od 19–22 hodin japonského času. Pro nás to tedy znamená od 12-15 hodin.

Původní hra již obsahovala multiplayer a byl vcelku spolehlivý i na tehdejších konzolích PS3 a Xbox 360. Tvůrci však chtějí mít jistotu, že hra bude v multiplayeru opravdu kvalitní a nebude docházet k potížím. A jak to lépe vyzkoušet než v ostrém provozu? Dle informací by navíc klient měl mít kolem 3 GB, což není nijak závratná velikost.

Samotný titul vyjde 25. května pro PC, PS4 a Xbox One. Počítá se i s verzí pro Nintendo Switch, ta však byla odložena na pozdější vydání. FromSoftware však uklidňuje fanoušky této hybridní konzole, že se dočkají v průběhu léta. Při příležitosti tohoto oznámení byl vypuštěn nový screenshot, který naleznete výše.

Zdroj: Dualshockers.com