Zavřít reklamu

Cyberpunk 2077 nabídne i fotomód

Úsměv, vyletí ptáček. Ano, i v Cyberpunku.

5. 9. 2018     Zdroj

Cyberpunk

Známe to asi všichni. Jsme ponořeni do parádního herního světa, ve kterém se před námi najednou otevře vskutku epická scenérie, která by rozhodně stála za zvěčnění. Screenshot ji sice zachytí hezky, není to ani zdaleka to pravé ořechové. Tvůrci her si jsou tohoto faktu vědomi a proto začali již před nějakou dobou hry obohacovat o fotomódy, které umožňují zachytit parádní záběry ze hry z různých úhlů a s přidáním různých efektů. A právě speciální fotomód se objeví i v chystaném Cyberpunku 2077.

O Cyberpunku se v poslední době mluví vcelku intenzivně. Jedná se totiž o velmi zajímavou hru, která by měla být propracovaná do nejmenších detailů a hráče by měla parádně pohltit i svou nevšední atmosférou. Vývojáři totiž myslí skutečně na každý detail a snaží vytvořit skutečně dokonalé dílo. I kvůli tomu ale trvá vývoj hry daleko déle, než by si nejspíš všichni přáli. Datum vydání ještě známo též není. 

Příchod fotomódu potvrdili vývojáři na oficiálním Twitteru hry, kde se na něj ptal jeden z fanoušků s tím, že jej plánují ve hře mít. Je tedy vcelku pravděpodobné, že tato vychytávka dorazí do hry již od samotného začátku. Jak už jsem však psal výše, to je zatím ve hvězdách.