Zavřít reklamu

Cyberpunk 2077 hlásí překonání prvního významného milníku

Dlouho očekávaný titul je zase o něco blíž vydání.

24. 8. 2018     Zdroj

Cyberpunk

Hra Cyberpunk 2077 vypadá alespoň dle dostupných záběrů skutečně parádně a i samotní vývojáři slibují strhující zážitek, který nás zkrátka pohltí. Snaha vytvořit hru co možná nejdokonaleji má však za následek velmi dlouhý vývoj a nejasné datum vydání. K tomu jsme se ale dle nových informací výrazně přiblížili. Vývojáři Cyberpunku 2077 totiž před časem překonali důležitý milník ve vývojovém cyklu hry. 

V rozhovoru pro portál Engadget potvrdil producent hry Richard Borzymowski, že hra je nyní konečně po pěti letech vývoje hratelná od začátku do konce. To sice neznamená, že je v bůhvíjaké kvalitě a samozřejmě obsahuje velké množství chyb a nedodělků, jakási kostra, na které lze stavět, je však již konečně hotová. Na řadu nyní přijdou dodělávky, které hru pomalu posunou do finální verze.

Doufejme, že se tedy bude vývojářům při dokončování hry dařit a Cyberpunku se dočkáme již v dohledné době. Jak už jsem totiž psal v úvodním odstavci, podle screenshotů by měla být hra skutečně parádní a podle vyjádření samotných vývojářů zrovna tak. Očekávání jsou tak logicky obrovská. Podaří se je ale naplnit?