Zavřít reklamu

CubeNest přináší nové atraktivní příslušenství k zařízením s MagSafe a QI

Komerční sdělení

4. 11. 2021    

Komerční sdělení: Na trh vstupuje nová značka mobilního příslušenství, která podporuje zařízení s MagSafe a standardem QI. Díky značce Cubenest se vám již nestane, aby vašemu nejen smartphonu, ale i hodinkám či sluchátkům došla baterie. Navíc to jsou praktické doplňky, které využijete v průběhu celého dne. CubeNest přináší inovaci, pohodlí a spolehlivost. Příslušenství od této značky klade důraz na detail a zpracování a je věrným společníkem doma, v kanceláři, ale i na cestách.

V nabídce má 12 produktů a další by měly postupně přibývat. A to nejen z hlediska rozšíření sortimentu, ale i jejich barevnosti. Aktuálně naleznete příslušenství v barvách Silver, Space Grey a Blue. Nicméně další barvy v barvách produktů Apple na sebe nenechají dlouho čekat. Velký důraz je kladen na design produktů. Ty obsahují kovové broušené prvky a celkově jsou produkty designově skvěle vyladěné. Je třeba zmínit, že designéři si vyhráli opravdu s každou částí produktů. Jako příklad můžeme uvést geniálně vymyšlené LED diody, která jsou schovány tak, aby vás nerušily a neozařovaly hlavně při spánku. Předpokládáme, že i vy totiž máte v noci rádi tmu.

Mezi vlajkové lodě patří produkty 3v1, které vám umožní v jeden okamžik nabíjet až tři zařízení současně. Stojan 3v1 je navržen k nabíjení dvou zařízení a Apple Watch současně. Pohodlně a rychle nabije ve stejnou dobu dva telefony nebo telefon a bezdrátové sluchátka a navíc Apple Watch. Podložka 3v1 je jediná podložka na českém trhu kompatibilní s technologií MagSafe. Maximální výkon podložky je až 35W. Stejně jako u stojanu nabijete tři zařízení současně, jakou kombinaci si zvolíte je na vás.

Jak jsme již zmiňovali na začátku, příslušenství vás bude doprovázet po celý den. Při cestě autem vás podrží praktické magnetické nabíjecí držáky. V kanceláři budete mít mobil neustále na očích a neunikne vám žádné upozornění díky stojanům a stojanům s nabíječkou nebo vám bude stačit samostatná bezdrátová nabíječka na stůl . V CubeNest nezapomněli ani na nabíječku 2v1, který hravě zároveň nabije dva telefony nebo telefon a sluchátka. Pro neustálé cestovatele je připravena powerbanka a Adaptér 65W do sítě s funkcí Power Delivery, který hravě nabije i MacBook Pro 13″.

Příslušenství od značky CubeNest je velmi povedená záležitost, a to jak designově, tak především funkčně. Zařízení 3v1 jsou suprově zmáknuté a podložka 3v1 s MagSafe na českém trhu opravdu chyběla. Díky zvoleným barvám skvěle zapadne do vaší současné výbavy.

Komentáře nejsou povoleny.