Zavřít reklamu

Crystal Dynamics zveřejnilo prvních 15 minut z chystaného Shadow of the Tomb Raider

Poslední díl novodobé trilogie Tomb Raider se blíží a autoři lákají novými záběry.

7. 8. 2018     Zdroj

Již nějakou dobu víme, že se tvůrcům z Crystal Dynamics podařilo dokončit hru Shadow of the Tomb Raider. Hra je tedy plně připravena na své vydání a aktuálně se čeká, až dojde k jejímu vylisování a následnému doručení do obchodů.

Prvních 15 minut z Shadow of the Tomb Raider

Nicméně Lara Croft to nebude mít na podzim vůbec snadné. Konkurence bude vcelku veliká, a tak je třeba na sebe upozornit. Vypuštěno bylo prvních 15 minut ze hry. Celé video je ze 4K verze, která tak dokazuje, že Shadow of the Tomb Raider bude pastvou pro oči.

Autoři důrazně doporučují těm, kteří si nechtějí nechat zkazit drobná překvapení, aby zatím záběry vynechaly!

Lara Croft se tentokrát vydává po stopách starověkých Mayů v Jižní Americe. Laru žene kupředu pomsta za mrtvého otce. V minulém díle se totiž ukázalo, že za jeho smrt nese odpovědnost společnost Trinity. Hodně bude kladen důraz na Lařiny činy a rozhodnutí, které mohou ovlivnit spoustu dalších záležitostí.

V čele Trinity bude Dr. Dominguez, který touží po artefaktu z doby Mayů. Lara už si je poněkud jistější, co se boje týče a čeká nás tedy silný survival v džungli a rovněž také drsná likvidace nepřátel. Titul by měl hráči zabrat 13-15 hodin z hlediska příběhu. Co se týče postranních aktivit a úkolů, tak ty tuto dobu ještě navýší, nebylo však uvedeno o kolik.

Shadow of the Tomb Raider vyjde pro PC, PS4 a Xbox One. Stane se tak 14. září.