Zavřít reklamu

Crash Bandicoot 4: It’s About Time představen. Oblíbená plošinovka se vrátí už na podzim

Legendární Crash je zpátky! Vychází ještě tento rok.

22. 6. 2020     Zdroj

crash bandicoot 4

Před malou chvílí jsme se dočkali oficiálního uvedení hry Crash Bandicoot 4: It’s About Time. Slavná plošinovka se tak po dlouhé době vrací s novým dílem, který vyjde nejen na PlayStation 4, ale i na Xbox One. Některé může překvapit to, že na hře již nepracuje původní studio Naughty Dog, ale Toys for Bob. Ti se již v minulosti podíleli na vývoji hry ze série Crash Bandicoot, konkrétně remasteru Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Dále je můžete znát jako vývojáře Spyro Reignited Trilogy anebo některých her série Skylanders.

Hra byla odhalena v rámci Summer Games festivalu, kde jsme mohli vidět úvodní trailer. Hra se odehrává po konci původní trilogie, a kromě Crashe budeme hrát i za Neo Cortexe a Coco. Výběr postavy bude v případě Crashe a Coco na hráčích, budou totiž sdílet identické pohyby a manévry. Neo Cortex bude ke hraní k dispozici pouze ve vybraných misích. S tímto šíleným vědcem se můžete těšit na jeho různé vynálezy a třeba i paprskovou zbraň, která promění nepřátele v pevné části, které se budou dát využít k tomu, abyste se dostali na jinak nepřístupná místa.

Hra bude obsahovat čtyři kvantové masky. Časová maska dovoluje zpomalit čas a gravitační maska otočit gravitaci, takže hráči budou moct chodit například po stropě. Na odhalení zbylých dvou masek si ještě musíme chvíli počkat. V samotném traileru si můžete všimnout nové grafické stylizace. K ní vývojáři z Toys for Bob napsali, že udržuje šíleného ducha této série, ale zároveň vdechuje jedinečnou osobnost a kouzlo. Fanoušci se také můžou těšit na zcela nové světy, epická panoramata a absurdní nepřátele. Hra Crash Bandicoot 4: It’s About Time vychází již 2. října 2020 na PlayStation 4 a Xbox One. O dalších platformách se vývojáři nezmínili. Nevíme tak, jestli v budoucnu počítají s PC verzí anebo třeba konzolemi nové generace.