Zavřít reklamu

Cory Barlog potvrzuje další informace o God of War

Čím více se blíží nové God of War, tím více informací se dostává na povrch. Ředitel hry Cory Barlog opět promluvil a zveřejnil zajímavé informace.

3. 2. 2018    

God of War k nám přijde v dubnu pro PS4 a bude mnohem slavnější než předchozí hry v sérii. Sony Santa Monica studio vytváří masivní oblasti, které mohou objevit hráči, kteří mají chuť na průzkumné cesty. Jen nedávno ředitel hry potvrdil, že protagonisté Kratos a Atreus se také mohou setkat s volitelnými bossy ve hře a určitě jich nebude málo.

Když hovořil s GameInformerem ředitel hry Cory Barlog, poskytl informaci, která směřovala k vedlejším bossům. Řekl, že nové God of War bude mít i vedlejší a nepovinné silné protivníky. Barlog se nezajímal o specifika pro setkání s protivníky, ale můžeme předpokládat, že hráči budou muset prozkoumat každý kout, každou skrýš nebo světlo nového světa a zabít všechny z nich. To je skvělý doplněk k sérii, vzhledem k předchozím hrám. Ve hře se dočkáme i sběratelských předmětů, které budou zvyšovat zdraví Kratose a magický metr.

Kromě setkání s volitelnými bossy, potvrdil Barlog, že nové God of War bude stále mít sběratelské předměty, které pomohou posílit Kratose. Sběratelské předměty však již nejsou tradičně uloženy uvnitř truhly, ale jiným způsobem, který bude pro nás překvapením.

God of War se u nás začne prodávat 20. dubna 2018 a již dnes si můžeme přeobjednat hru s bonusovým obsahem nebo si pořídit sběratelskou edici, která u nás stojí 3199 ,- Kč.