Cooler Master oznamuje novou myš CM310

Myš se systémem RGB za přívětivou cenu.

11. 7. 2018     Zdroj

Cooler Master CM310

Společnost Cooler Master, globální tahoun ve vývoji a výrobě inovativních herních periferií a komponentů, dnes oznámila novou RGB myš s označením CM310. Hlavní myšlenkou společnosti tentokrát bylo poskytnout zákazníkům solidní produkt za skutečně přijatelnou cenu. Od pohledu můžeme říct, že se tvůrci inspirovali designem již zaběhlého kousku, kterým je Razer Deathadder.

Myš se systémem RGB za $30

„Vytvořili jsme myš pro hráče, která poskytne pohodlí, bude určena jak pro praváky, tak i pro leváky a bude disponovat dobře známým systémem světel RGB. Hlavní pointa při jejím vývoji byla cena. Chceme hráčům poskytnout kvalitu, která nezničí jejich peněženku.“

Sdělil Bryant Nguyen, generální manažer periferií společnosti Cooler Master, při představení produktu.

Mělo by se jednat o spolehlivý model pro každého hráče. Myš je vybaveny optickým senzorem schopným až 10 000 DPI s třemi čudlíky nahoře, dva pro ovládání DPI a jeden pro změnu barevného schématu. Má tvarované pogumované boční úchyty pro bezstarostné ovládání a komfort.  Váží 100 g a disponuje pěti přednastavenými režimy barev.

Dostupnost

Myš je již nyní dostupná na trhu v Evropě a Severní Americe. Doporučená maloobchodní cena je výrobcem nastavena na $29,99.