Zavřít reklamu

Company of Heroes 2 vás donutí promýšlet taktiku

Chlapci z Relicu slibují, že jejich připravované Company of Heroes 2 nebude nic pro běžného hráče. Jen největší taktici si hru užijí naplno.

5. 10. 2012    

Company of Heroes byla jedna z nejlepších strategií co pamatujeme. Nicméně Relic se pokusí nás přesvědčit, že Company of Heroes 2 bude ještě lepší, což nám oznámili i prostřednictvím nejrůznějších informací, např. že vojsko bude strádat i co se týče zásob jídla a vody a také tepla, což je poměrně nevídaná věc.

Tím však nekončí příliv zajímavých informací. Hra totiž nebude pro hráče, kteří označí jednotku a vyšlou ji do boje. Bude o přemýšlení taktizování a dokonale promyšlených tazích. Quinn Duffy k tomu řekl toto:

„Chceme, abyste si hru užili především pokud budete hrát chytře. Koneckonců, není to žádná akce. Při hraní Company of Heroes 2 je sice třeba být agresivní, ale zároveň u toho musíte přemýšlet a nejednat zbrkle. Jinak se to všechno otočí proti vám.“

Duffy také vysvětluje, proč zasazení na ruskou frontu nebylo možné již v původní hře, či v případném datadisku o němž původně uvažovali.

„Problémem bylo, že jsme tehdy nebyli schopni adekvátně zpracovat sníh, led, vždyť starý engine nám nedovolil čachrovat ani s chladným počasím.“

Company of Heroes 2 by mělo vyjít pouze na PC, a to v průběhu roku 2013.