Zavřít reklamu

Co nás čeká v DLC pro Kingdom Come: Deliverance?

České hardcore RPG Kingdom Come: Deliverance se dočká nových DLC, která přinesou nový charakter a nové příběhy.

23. 5. 2018    

O tom, že autoři Kingdom Come: Deliverance připravují pro hru nějaká DLC už víme delší dobu. Teprve nyní se ale dozvídáme, jak to vlastně do budoucna bude se hrou vypadat. Celkově jsou v přípravě čtyři příběhová DLC. Bohužel, jak se ukázalo, tak všechna budou placená, což asi mnohé nepotěší. Která to budou a co nás v nich čeká?

Během léta má dorazit první DLC s názvem From the Ashes. Údajně bude možné díky němu obnovit oblasti, které lehly popelem. To naznačuje, že půjde obnovit některou z vypálených vesnic, možná dokonce obě. Nabízí se totiž obec Rovná nebo Skalice. Otázkou však zůstává, nakolik k obnovení dojde. Budou zde pak znovu NPC a případně nějaké úkoly či se jen obnoví stavby, které sežehly plameny?

Obnova, láska, boje a ženský charakter

Druhé DLC nám má nabídnout příběhovou linku v níž se nejspíše Jan Ptáček zamiluje a my mu s tím máme pomoci. Název dodatku je The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon. Třetí přídavek se jmenuje Band of Bastards, který má řešit obranu rodné země. Teoreticky bychom se tak mohli dočkat dořešení jedné příběhové záležitosti, na níž v hlavní hře nakonec nedošlo. Všechna tři DLC by měla vyjít v tomto roce, ale konkrétnější data zatím nejsou známa.

Poslední DLC s názvem A Woman’s Lot je onen přídavek, který tvůrci už dávno avizovali. Má se jednat o možnost, zahrát si za ženský charakter. Už to tak vypadá, že hlavní postavou bude právě mnohokrát zmiňovaná Tereza. Ta v hlavním příběhu plní důležitou roli a zřejmě se dočkáme stejných událostí jako v hlavní hře, jen z jiné perspektivy. Toto DLC bude zdarma pro ty, kteří si Kingdom Come: Deliverance zaplatili na Kickstarteru a vyjde až v příštím roce.

Zdroj: oficiální fórum