Zavřít reklamu

Chytré hodinky Honor WatchMagic 2 koupíte tento týden za nejnižší cenu

Komerční sdělení

26. 1. 2021    

Pokud hledáte chytré hodinky za nízkou cenu, které nabízí všechny potřebné funkce a dlouhou výdrž baterie, pak teď máte ideální příležitost k nákupu. Mobil Pohotovost pouze tento týden exkluzivně nabízí Honor WatchMagic 2 Hebe jen za 3 490 Kč, což je aktuálně nejnižší cena mezi českými prodejci.

Honor WatchMagic 2 zaujmou hned na první pohled povedeným designem. Minimalistické tělo z nerezové oceli, která nabízí menší náchylnost ke škrábancům, doplňuje kulatý AMOLED displej s funkci always-on. Kvalitní zpracování potvrzuje i voděodolnost až do 50 metrů.

Kromě tepu umí hodinky měřit také vzdálenost díky integrované GPS a samozřejmě i celou řadu sportovních aktivit, včetně plavání. Nechybí jim ani podpora pro bezdrátové přehrávání hudby do sluchátek a další inteligentní funkce, jako je kontrola počasí, nastavení budíku nebo spuštění stopek bez nutnosti sahat po smartphonu. Samozřejmostí je rozhraní v češtině a kompatibilita s iOS i Androidem. Zcela jednoznačně ale Honor WatchMagic 2 zaujmou výdrží baterie – hodinky na jedno nabití zvládnou celý týden.