Zavřít reklamu

Chystaná střílečka Outriders se předvádí v celé své kráse

O chystané kooperační FPS hře Outriders jste jistě již zaslechli. Přesto ale vývojáři uspořádali stream, kde předvedli nejzajímavější herní prvky.

3. 7. 2020     Zdroj

Musíme uznat, že kvalitních kooperačních stříleček ze třetí osoby za poslední léta poněkud ubylo. Kdysi tento žánr slavil renesanci a nyní se na něj kvůli všemožným alternativám bohužel pozapomnělo. Poctu tomuto typu her ale naštěstí skládají vývojáři ze studia People Can Fly, kteří se odvážně pustili do netradičního FPS titulu s prvky RPG s názvem Outriders. Ačkoliv jsme se za poslední týdny dočkali celé řady informací a úniků, ukázek není nikdy dost, a tak si tvůrci připravili speciální livestream, kde představili nejen samotnou kampaň, ale i vaše společníky a herní prostředí. Jak se studio People Can Fly samo vyjádřilo, Outriders má být poctivě odvedenou prací, která nás zavede do pěkně temného sci-fi světa a nabídne pořádně hutnou atmosféru.

Děj nás totiž zavede do světa jménem Enoch, kde se příroda jaksi zbláznila, vyrostla do obrovských rozměrů a seč jí síly stačí se snaží zničit poslední zbytky lidstva. My se v kůži hlavního hrdiny pochopitelně vydáme na dlouhou výpravu s cílem zjistit, jak tuto zkázu zastavit a umožnit lidskému pokolení prosperovat. Pochopitelně tak nebude chybět průzkum světa, odkrývání nejrůznějších tajemství a další pikantnosti, na něž si však budeme muset počkat do vydání. Celou cestu nás navíc bude doprovázet soundtrack z dílny Inona Zura, cenami ověnčeného skladatele, který třikrát vyhrát ceny BAFTA a ve svých rukou drží i Emmy. Abyste si tedy zkrátili čekání do vánočního vydání, kdy hra zamíří na PC, PlayStation 4, Xbox One a konzole nového generace, doporučujeme zhlédnout oficiální stream, kde vývojáři představili jednotlivé prvky.