Zavřít reklamu

Chcete si vydělat hraním? Zkuste každodenní soutěž v mobilním Tetrisu

Startuje každodenní soutěž o tisíce dolarů

11. 7. 2020     Zdroj

Nesmrtelný Tetris přichází s další variantou, která má hru představit většímu množství hráčů. Mobilní verze od vývojářů N3twork nabídne každodenní živou šou Tetris Primetime, ve které si ti nejlepší skládači padajících dílků rozdělí peněžní ceny v hodnotě pěti tisiců amerických dolarů. Přenosem bude provádět herec Millen Baird. Jedna z nejznámějších her historie se vydá po již lehce vyšlapané cestičce. Podobný koncept soutěžení o peníze v přímém přenosu nabídla například vědomostní HQ Trivia, která ale soutěže během krátké doby kvůli neodstatku financí zanechala.

Tetris Primetime si můžou zahrát hráči z celého světa. Doba začátku je 19:30 v časové zóně každého z takzvaných kotevních měst. Těmi jsou Auckland, Perth, Moskva, Londýn, New York City, Los Angeles a pro nás důležitý Berlín, s kterým sdílíme časové pásmo. I v Česku tedy můžeme naskočit do hry každý den a místo Televizních novin si přijít na relativně velkou finanční částku.

Soutěž je součástí čtvrtečního updateu, který mimojiné přináší i další zajímavé novinky. Jednou z nich je představení módu Tetris Royale, který se neskrývaně inspiruje Tetrisem 99 z Nintenda Switch. Jde tedy o battle royale mód, kde vyhrává hráč, který ve hře zůstane jako poslední. Dalším z nových módů je Tetris Together, který umožní bojovat proti přátelům a rodině, i s pomocí integrovaného hlasového chatu.

Hra určitě stojí za vyzkoušení. Nejen že je možné si přijít na pěkných pár korun, mobilní Tetris ale k tomu osvěžuje starou dobrou klasiku a modernizuje ji pro nové generace hráčů. U sestavování kostiček do úhledných řad se můžete nervovat či relaxovat jak na iOS, tak na Androidu.