Zavřít reklamu

Nelíbí se vám bílá Playstation 5? Americká firma pro vás má řešení

Playstation 5 budeme zřejmě moci upravovat dle libosti.

23. 10. 2020     Zdroj

Playstation 5 se dostane na trh v den vydání pouze v bílé variantě. Konzole v černobílých barvách sice vypadá hezky, na internetu se však ozývá hlasitá komunita, která by chtěla konzoli v elegantní celočerné obdobě. A když Sony fanouškům variantu neposkytne jako první, najdou se jiní podnikavci. Například internetový obchod Platestation, který se bude specializovat na prodej výměnných plátů konzole (ty jsme mohly vidět v akci během detailního reozebrání konzole v minulém týdnu).

Když se ze Sony dostaly první zvěsti o tom, že konzole bude mít vyměnitelné pláty, hned se začalo spekulovat o tom, že firma nenabídne přístroj v dodatečných barevných variantách – místo toho bude vydělávat na barevných a tématických plátech. Vypadá to ale, že japonskou společnost předběhla třetí strana z USA. Nevíme, jak moc oficiální je vztah nabízených produktů k Sony, nabídka je ale relativně velká.

Platestation nabízí plátyv barvách černé, modré, červené, chromové a dokonce i ve variantě s vojenskou kamufláží. Na všechny nabízené pláty se můžete podívat v galerii níže. Firma si za každou sadu účtuje čtyřicet amerických dolarů. Uvidíme, jak na tuto nabídku zareaguje Sony a jestli dokáže nabídnout atraktivní tématické varianty plátů. Podobnou možnost přizpůsobit si konzoli k obrazu svému nabízel před lety i Xbox 360, který se nebál spojení se známými značkami jako jsou Star Wars.