Zavřít reklamu

Český cosplay ke Guild Wars 2

Společnost Comgad, která uvede na trh hru Guild Wars 2, připravila pro hráče zajímavý cosplay z této hry.

10. 8. 2012    

Hra Guild Wars 2 se nezadržitelně blíží a v této souvislosti je nepochybně zajímavé sledovat zájem a aktivity hráčů, které se vztahují právě k tomuto titulu. V hráčské komunitě u nás i v zahraničí je stále více oblíben cosplay, a proto bychom Vám rádi představili zdařile ztvárněnou Sylvari ze hry Guild Wars 2, kterou je Lucka Tomešková alias Souxie. V případě Vašeho zájmu naleznete více fotografií v tomto albu.

Album

Český cosplay si rozhodně zaslouží podporu a zájem hráčů. Navíc fanoušci hry Guild Wars 2, kteří již netrpělivě vyhlížejí datum 28. 8. 2012, si jistě rádi zkrátí čekání pohledem na živou Sylvari.

 

Lucka Tomešková (Souxie)

Lucce je  21 let a studuje v Brně Masarykovu Univerzitu. Mezi její největší záliby patří anime, fantasy akce, sci-fi, larpy, hraní RPG s přáteli a samozřejmě PC hry.

O kostýmu Sylvari říká: „Cosplay je pro mě především výzva. Snažím se vžít do role, a co se týče kostýmů, bývám hrozný perfekcionista. Díky kostýmu Sylvari jsem měla možnost vyzkoušet spoustu nových výtvarných technik, což mě posunulo zase o kus dál.“

 

Guild Wars 2

Guild Wars® 2 je graficky dech beroucí fantasy hra, která radikálně mění krajinu žánru MMO a kterou si můžete do značné míry upravit podle sebe. Nabízí strhující soubojový systém zaměřený na intenzivní akci, jedinečnou a hráčům na míru šitou příběhovou linii, rozlehlý živoucí svět, který mohou hráči svými volbami skutečně změnit, intenzivní akci hráčů proti hráčům a nádhernou ručně tvořenou vizuální stránku. Guild Wars představují herní zážitek světové třídy bez vysokých měsíčních poplatků, které po hráčích ostatní hry vyžadují. Guild Wars 2 změní váš pohled na počítačové hry.

Původní série Guild Wars se již ve světě prodalo více než 6 miliónů kusů a stále se může těšit ze silné hráčské základny, která se netrpělivě těší na každé další pokračování. Jejím prvním dílem byly Guild Wars Prophecies, které vyšly v roce 2005. Pak následovaly datadisky Guild Wars Factions, Guild Wars Nightfall a Guild Wars: Eye of the North. Guild Wars 2 vychází z této bohaté tradice, avšak celý příběh posouvá o 250 let do budoucnosti, kdy Tyria vypadá zcela jinak.

Guild Wars 2 vyvíjí Bellevue, ArenaNet® se sídlem ve Washingtonu, což je herní studio o 250 lidech s prokazatelnými zkušenostmi s tvorbou MMO her světové špičky. Hra staví na bohatém příběhu a inovativní hratelnosti, které zavedly již první Guild Wars, ale přenese nás 250 let do budoucnosti, kde se ocitneme ve zcela proměněném světě Tyria.

Hru přinese na pulty českých a slovenských obchodů společnost Computer Games Distribution s.r.o. 28. 8. 2012 v anglické verzi s českým a slovenským boxem a manuálem.