Zavřít reklamu

Catherine: Full Body dnes vychází pro PS4

Hra Catherine: Full Body je již v prodeji.

3. 9. 2019     Zdroj

Catherine

Atlus oznamuje, že dnešním dnem vstupuje do prodeje dobrodružná hra Catherine: Full Body. V prodeji na konzoli PlayStation 4 v limitované a Premium edici. Oceňovaný titul Catherine původně vdaný v roce 2011 je zpět! Představujeme Catherine: Full Body, zdokonalenou verzi původní hry, která nabídne vylepšenou grafiku a hratelnost, zcela nový soundtrack, posílené možnosti multiplayeru a mnohem více! Hra Catherine: Full Body nabídne originální vzrušující dobrodružství protkané erotikou.

Objevte zcela nový příběh, který se točí kolem příchodu mysteriózní postavy jménem Rin trpící ztrátou paměti. Na hráče čekají desítky nových filmečků, díky kterým budou hráči moci hlouběji proniknout do Vincentova komplikovaného života, a to jak současného, tak minulého.

Hra Catherine: Full Body je dostupná ve dvou edicích:Máte rádi výzvy? Hra Catherine: Full Body nabídne více než 500 puzzlů, což je dvakrát více než v původní hře! Nebo si prostě jen chcete užívat peprný příběh plnými doušky? V tom případě Vás potěší tzv. Safety Mode, který umožní provedení automatického řešení puzzlů a Vy si tak budete moci naplno užívat Vincentův příběh.

Catherine Full Body Limited Edition, která kromě hry navíc nabídne kovový přebal hry – Steelbook

Catherine: Full Body – Heart´s Desire Premium Edition, která nabídne následující obsah:

  • hra Catherine: Full Body
  • plyšová ovečka
  • CD se soundtrackem
  • tištěný artbook s tvrdou vazbou
  • kovový přebal hry (Steelbook)

Hra Catherine: Full Body je v prodeji od 3. 9. 2019 pro PlayStation 4 v limitované a Premium edici.