Zavřít reklamu

Capcom oznamuje titul Onimusha: Warlords

Capcom chystá kompletní remaster vůbec první hry Onimusha. Ponese název Onimusha: Warlords.

29. 8. 2018     Zdroj

Capcom plní, jak slíbil. Dle jeho tvrzení, nás totiž čeká více remasterů jeho různých značek a dílů s tím souvisejících. Včera tak byl oznámen další titul, který se dočká renovace. Je jím vůbec první díl série Onimusha. Ten ponese název Onimusha: Warlords a vyjde již relativně brzy.

Capcom předělává původní titul Onimusha

Většina fanoušků Capcomu dychtivě čeká na 25. ledna, kdy vyjde kompletní remake hry Resident Evil 2. To však není jediná záležitost z historie firmy, která se připravuje. Nepochybujeme o tom, že jsou v přípravě další remastery, ale i remaky. Jedním z nich je i Onimusha Warlords.

Ten nabídne zcela nový soundtrack, vysoké rozlišení, podporu pro širokoúhlé obrazovky, nové ovládací schéma a nově také lehčí obtížnost. Je pravdou, že tituly z této série se vždy vyznačovaly poměrně náročnou obtížností.

Zajímavostí je určitě fakt, že Onimusha byl původně jakýmsi spin-offem k sérii Resident Evil, ale nakonec přerostl ve vlastní značku. Titul vyšel původně v roce 2001 pro konzoli PlayStation 2. Vaším úkolem bude zachránit princeznu Yuki před démony a lordem Nobugou Odou. Hlavní roli budou mít samuraj Samanosuke Akechi a ninja Kaede.

Hra bude dostupná čistě digitálně, a to pro PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch. Pochopitelně nebude chybět ani podpora trofejí a achievementů. Onimusha: Warlords vyjde na 20 dolarů a bude k dispozici od 15. ledna 2019.