Zavřít reklamu

Byly oznámeny červencové hry pro PS Plus předplatitele

Heavy Rain bude zdarma pro všechny předplatitele PlayStation Plus během července.

28. 6. 2018     Zdroj

Sony během včerejšího večera oznámila, jaké hry nás čekají v příštím měsíci v rámci PS Plus členství. Červenec nabídne zajímavé kousky. Jedním z nich bude thriller Heavy Rain od studia Quantic Dream, ale dočkáme se také RPG Absolver.

Origami Killer udeří na vaše PS4

Heavy Rain je titul, který kdysi vyšel ještě pro PlayStation 3 a to v roce 2010. Před dvěma lety se pak dočkal kompletního remasteru pro PlayStation 4, kdy vyšel i se hrou Beyond: Two Souls. Ostatně od studia to byl logický krok, neboť chtělo skrze tyto hry lépe nalákat na svůj nový titul Detroit: Become Human, jenž je taktéž výborný.

Co se týče Absolveru, tak jde o poměrně povedené RPG, které se zaměřuje zejména na boj a ten je vypiplán do nejmenších detailů. Na své si ale přijdou i ti, kteří mají doma PlayStation 3 a PlayStation Vita. Pro PS3 bude ke stažení Rayman HD a Extreme Exorcism. Vita se pak dočká Space Overlords (hratelné i na PS4) a Zero Escape: Zero Time Dilemma.

Tituly budou dostupné pro majitele PS4 a PS Plus od příštího úterý, konkrétně tedy 3. července. V nabídce zatím zůstává i speciální možnost stažení, a to Call of Duty: Black Ops III. To je dostupné již od E3 nabízí hráčům možnost si titul natrvalo aktivovat.

Co říkáte na nabídku na měsíc červenec. Za nás se jedná o velmi dobré tituly a zejména Heavy Rain je velmi vstřícný krok od Sony a zejména pro ty, kteří jej ještě nehráli se jedná o perfektní kousek k vyzkoušení. Příběh Heavy Rain totiž patří k jedněm z nejlepších.