Zavřít reklamu

Byla zveřejněna hodina záběrů z Days Gone

Společnost Sony vypustila do éteru první hodinu z očekávané zombie akce Days Gone!

11. 5. 2018    

Days Gone bude dozajista jednou z her, která bude na konferenci Sony velmi vyhlížená v rámci E3. Magazín Game Informer měl to štěstí a možnost se s hrou seznámit blíže, díky čemuž máme k dispozici i nějaké ty novější informace. Jak už referoval před pár dny kolega Tomáš, tak magazín měl možnost si hru pořádně vyzkoušet.

Nyní ale přinesl také téměř hodinu záběrů ze hry. Na nich je pochopitelně hlavní hrdina hry Deacona St. John. Vidíme ho tak přímo v akci v několika napínavých okamžicích. Jak hra prezentuje, tak kromě podivných zombií, které jsou velmi rychlé (podobně tomu bylo ve World War Z či Já legenda), tak jsou zde i nepřátelské skupinky.

Skoro jako The Last of Us. Nebo ne?

Tvůrci často slýchají že jejich titul připomíná The Last of Us, nicméně zdůrazňují, že Days Gone bude hodně odlišné. Například to zatím vypadá, že minimálně podstatnou část hry by měl hlavní hrdina projít sólo. Další parťák se objeví jen občas a je otázkou, zda do hry nějak výrazně zasáhne. Gameplay prozrazuje, že nás čekají také hrůzostrašné pasáže s vynikající hororovou atmosférou.

Akční složka je také velmi podařená. První videa, která byla prezentovaná ukazovala poněkud šílený bitvy s hordami zombií. Nicméně mapa zřejmě bude dostatečně otevřená a nabídne i stealth pasáže. Days Gone vypadá velice dobře a těšíme se, až se nám jednou dostane do rukou. Zatím to vypadá, že Sony hru chce vydat na začátku příštího roku, a to exkluzivně pro PlayStation 4.

Zdroj: gameinformer.com