Zavřít reklamu

Byl oznámen PS4 Pro

Hlavním tahákem večera byla Playstation 4 Pro, která dokáže hry zobrazovat ve 4K rozlišení.

8. 9. 2016    

A jak se také očekávalo, druhou konzolí, kterou Sony představilo je Playstation 4 Pro. Jedná se o silnější variantu původní konzole a nechybí samozřejmě podpora 4K rozlišení. Sony tedy nabízí uživatelům, kteří mají televizory se 4K rozlišením a také HDR podporou, naprosto odlišné zážitky při hraní, díky lepšímu zobrazení. Konzole samotná má také vyšší výkon.

PS4 Pro má procesor na vyšších taktech a rovněž má také silnější grafický čip. Cena konzole je překvapivě 10 990 Kč, čímž se dostáváme na cenu původní konzole PS4. Navíc bude mít konzole za tuto cenu již 1TB disk. Datum vydání je stanoveno na 10. listopadu 2016.

Na PS4 Pro platí, že jakoukoliv hru z PS4 zde přehrajete také. Některé nabídnou lepší grafiku a také detaily, mezi nimi byly ukázány například: Deus Ex: Mankind Divided, Shadow of Mordor, Paragon či Uncharted 4. Nově vydané hry pak díky speciálním vylepšením budou hezčí a vyhlazenější právě na této konzoli. Bohužel PS4 Pro nenabídne 4K Blu-Ray mechaniku. Na přehrávání 4K filmů tedy nebude určena.

Společně s konzolí byl oznámen i nový Dualshock 4 a také Playstation Eye kamera.

dualshock4new

playstationeye