Zavřít reklamu

Bude The Last of Us 3? Na to odpovídá režisér druhého dílu

Neil Druckmann hovoří o tom, zda bude The Last of Us 3.

10. 6. 2020     Zdroj

TGA

The Last of Us Part II je jednou z nejočekávanějších her této generace. V rozhovoru pro GQ se režisér prvního i druhého dílu Neil Druckmann rozhovořil o tom, jakou cestou by se studio mohlo vydat právě po vydání The Last of Us Part II.

„Zatímco začínáte nějaký projakt uzavírat, z kreativního hlediska je tu méně a méně věcí, kterým se věnovat, a já tak chtě nechtě začínám přemýšlet nad další hrou. Takže jo, další věcí by mohl být (The Last of Us) Part 3, nebo by další věcí mohla být nějaká nová IP.“

Druckmann tedy potvrzuje, že studio už nějakou dobu pracuje na nové značce a on se k nim může teoreticky přidat. Spíše bychom to ale viděli, že se pustí do pokračování nebo další úplně nové značky. Vzhledem ke kvalitám prvního dílu se dají očekávat podobné i u druhého. Proto není příliš pochyb o tom, že pro fanoušky se určitě připraví budoucí pokračování této série.

Hra vyjde 19. června exkluzivně pro PlayStation 4. Měla však tu smůlu, že koncem dubna se na internet dostal ven celý příběh, snad jen vyjma úplného konce. Na jeho základě začali někteří druhý díl urážet a bojkotovat.