Zavřít reklamu

Bude se nové NFS jmenovat Underground East?

Electronic Arts musí mít velmi černé svědomí, hlavně díky tomu že fanouškům série Need for Speed neservírují to co chtějí. Poslední NFS: The Run nás vyloženě zklamalo a už se s ním asi do křížku nepustíme. Od dob Undergroundů přišlo spousta pokusů o to být něčím originální, což vedlo k ještě větším nezdarům. Nyní však […]

28. 12. 2011    

Electronic Arts musí mít velmi černé svědomí, hlavně díky tomu že fanouškům série Need for Speed neservírují to co chtějí. Poslední NFS: The Run nás vyloženě zklamalo a už se s ním asi do křížku nepustíme. Od dob Undergroundů přišlo spousta pokusů o to být něčím originální, což vedlo k ještě větším nezdarům. Nyní však EA registrovalo tuto doménu – http://www.needforspeedundergroundeast.com/ na této stránce je zatím pouze výběr jazyka poté se nikam dál nedostanete. Mohl by to bý signál, že se chystá NFS právě s tímto podnázvem, což by zřejmě vedlo i k návratu legendárních pouličních závodů.

Bohužel při bližším pátrání vyplavalo na povrch zjištění, že doména je registrována již přes rok, a to konkrétně od 14. května 2010. Avšak mohlo by to znamenat že zároveň s dokončováním NFS: Hot Pursuit už byl připravován nový díl a zřejmě v dílnách firmy Criterion. Na bližší informace ale zřejmě nebudeme čekat dlouho, neboť nejpozději v červnu na E3 bude muset být nový díl odhalen, pokud chce EA dodržovat svůj roční cyklus.