Zavřít reklamu

Bližší představení Monster Hunter World: Iceborne

Nový přídavek Monster Hunter World: Iceborne rozšíří původní titul i příběhově.

28. 5. 2019     Zdroj

Capcom představuje masivní dodatek do úspěšné RPG hry Monster Hunter: World, která se stala nejprodávanějším titulem v celé historii společnosti Capcom. Hra Monster Hunter World: Iceborne Master Edition bude v prodeji od 6. 9. 2019 pro PlayStation 4 a Xbox One.

Monster Hunter World: Iceborne se blíží představuje

Představujeme zcela první a masivní dodatek k neuvěřitelně úspěšné RPG fantasy hře Monster Hunter: World. Děj dodatku Monster Hunter World: Iceborne přímo navazuje na události z původní hry a nabídne nový master rank, nové úkoly, monstra, zbraně, brnění, nový příběh a mnoho dalšího. Balíček Monster Hunter World: Iceborne Master Edition obsahuje původní hru Monster Hunter: World a dodatek Iceborne.

Na hráče čeká zcela nový svět s ještě mocnějšími monstry a novými náročnými úkoly. Vydejte se na průzkum nového, ledem pokrytého regionu známého jako Hoarfrost Reach, který čeká na své objevení. Setkejte se s novými monstry a objevujte endemický život tohoto regionu.

Monter Hunter představuje kriticky oceňovanou sérii akčních RPG, které se prodalo více jak 40 miliónů kusů po celém světě. Další vstup do této série, Monster Hunter: World, přinese k životu živoucí ekosystém, ve kterém se hráči postaví do role lovce vyhledávajícího divoká fantastická zvířata. Vydejte se na cestu a plňte úkoly na vlastní pěst, či po boku svých přátel díky novému online módu pro až 3 hráče napříč všemi světovými regiony.

Hra Monster Hunter World: Iceborne Master Edition bude v prodeji od 6. 9. 2019 pro PlayStation 4 a Xbox One.