Zavřít reklamu

Blíží se vydání DLC ke hře Mass Effect 3 s názvem Citadel

K Mass Effect 3 vyjde už brzy poslední DLC s názvem Citadel.

25. 2. 2013    

Poslední kapitola hrdinské ságy velitele Sheparda se blíží. Studio Bioware oznámilo dva nové obsahové balíčky ke stažení pro hru Mass Effect™ 3 –  půjde o singleplayerový balíček s názvem Mass Effect 3: Citadel a multiplayerový balíček Mass Effect 3: Reckoning. Balíček Mass Effect 3: Reckoning  bude 26. února zdarma* ke stažení a fanoušci oblíbeného multiplayerového režimu v Mass Effect 3 tak získají přístup k novým postavám, zbraním a vylepšením. Poslední singleplayerové DLC pro Mass Effect 3 bude k dostání 5. března a hráči v něm podniknou závěrečnou, tak trochu sentimentální cestu s velitelem Shepardem a jeho týmem. Balíček Mass Effect 3: Citadel bude stát 14,99€ nebo 1200 bodů Microsoft Points.

„Tým vložil do balíčků Mass Effect 3: Reckoning a Mass Effect 3: Citadel své srdce a duši. Jak se blíží jejich vydání, atmosféra ve studiu je taková sladkohořká“, prozradil Casey Hudson, výkonný producent série Mass Effect. „Při vývoji trilogie Mass Effect nás vždy motivovalo a pohánělo kupředu nadšení našich fanoušků. Doufáme, že si další strávený čas se svými oblíbenými postavami užijí alespoň v takové míře, jako tomu bylo u nás při jejich vytváření. Vychutnejte si toto závěrečné rozloučení s trilogií, my se mezitím vrhneme s nadšením na budoucnost univerza Mass Effect.“

V balíčku Mass Effect 3: Citadel hráči objeví a prozkoumají nová místa na rozlehlé vesmírné stanici, kde budou mít rovněž příležitost setkat se s několika svými oblíbenými postavami ze všech tří her ze série Mass Effect. Multiplayerový balíček Mass Effect 3: Reckoning nabídne hráčům nové zbraně a vylepšení pro postavy, aby tak ještě lépe obstáli ve válce proti Reaperům. Máte-li zájem nahlédnout pod pokličku tohoto balíčku ještě před jeho vydáním, sledujte oficiální TV kanál studia BioWare na adrese http://www.twitch.tv/bioware. Vývojáři z edmontonského studia zde budou 25. února v 18:30 CET streamovat záběry z hraní a odpovídat na otázky fanoušků.

*NABÍDKA VYPRŠÍ 26. ÚNORA 2014. JE VYŽADOVÁNO INTERNETOVÉ PŘIPOJENÍ, ÚČET ORIGIN, XBOX LIVE GOLD NEBO PLAYSTATION NETWORK. NABÍDKA DOSTUPNÁ POUZE SKRZE SOFTWAROVÉHO KLIENTA ORIGIN (WWW.ORIGIN.COM/ABOUT), XBOX LIVE MARKETPLACE NEBO PLAYSTATION STORE. MÍSTO POŘÍZENÍ HRY MASS EFFECT 3 NEHRAJE ROLI. K HRANÍ/STAŽENÍ JE VYŽADOVÁNA PLNÁ HRA MASS EFFECT 3, MASS EFFECT 3 ONLINE PASS A ÚČET ORIGIN. NABÍDKU NELZE NAHRAZOVAT, VYMĚŇOVAT, PRODÁVAT NEBO VYKUPOVAT ZA HOTOVOST, JINÉ ZBOŽÍ NEBO SLUŽBY. ROVNĚŽ JI NELZE KOMBINOVAT S JAKOUKOLI DALŠÍ NABÍDKOU, DÁRKOVOU KARTOU NEBO SLEVOVÝM KUPÓNEM. POUZE JEDNA NABÍDKA NA OSOBU. PRO ZALOŽENÍ ÚČTU ORIGIN MUSÍTE SPLŇOVAT MINIMÁLNÍ POŽADAVKY NA VĚK, KTERÉ SE V JEDNOTLIVÝCH ZEMÍCH LIŠÍ. SPOLEČNOST EA MŮŽE ON-LINE PRVKY ČI SLUŽBY PO 30 DNECH PO UVEŘEJNĚNÍ NA ADRESE WWW.EA.COM/2/SERVICE-UPDATES ZRUŠIT.