Zavřít reklamu

Black Friday na Alze míří pomalu do finále. Nenechte si utéct spousty obřích slev

Slevové šílenství v podobě Black Friday na Alze míří pomalu ale jistě do finiše. To však v žádném případě neznamená, že v něm již nelze sehnat zajímavé kousky, ba právě naopak! Skladové zásoby některých produktů nejen z řad elektroniky se totiž ukázaly jako poměrně velké, díky čemuž si tak můžete i nyní dopřát ty nejlepší […]

13. 5. 2021    

Slevové šílenství v podobě Black Friday na Alze míří pomalu ale jistě do finiše. To však v žádném případě neznamená, že v něm již nelze sehnat zajímavé kousky, ba právě naopak! Skladové zásoby některých produktů nejen z řad elektroniky se totiž ukázaly jako poměrně velké, díky čemuž si tak můžete i nyní dopřát ty nejlepší slevy celé akce.

Kompletní nabídku Black Friday naleznete zde

Do slev toho i tentokrát padlo skutečně mnoho, díky čemuž si tak z nabídky vybere naprosto každý. Problém není například s televizemi, bílým elektrem, menší domácí elektronikou, audio příslušenstvím, příslušenstvím ke smartphonům, ale ani tunami dalších segmentů. Vášnivé hráče videoher například nadchne výprodej těch nejlepších herních kousků, které si lze v současnosti na konzolích a počítačích zahrát. Mistry grilu zase třeba slevy na grily a příslušenství k nim, čtenáře pak třeba knihy jak v papírové, tak elektronické podobě.

Jako již tradičně se navíc nezapomnělo ani na Apple produkty, které lze nyní díky Black Friday sehnat v úžasných slevách. Řeč je třeba o HomePodech mini, iPhonech 11, nabíječkách MagSafe či MagSafe Duo nebo třeba spoustě nejrůznějšího originálního příslušenství ve formě krytů, pouzder nebo řemínků k Apple Watch. U příslušenství je ale potřeba myslet na to, že jeho skladové zásoby omezené jsou a to doslova na jednotky kusů.

Zlevněné Apple produkty v Black Friday naleznete zde

Ale pozor, Black Friday není omezen jen skladovými zásobami, ale i časem. Jeho konec je totiž naplánován už na tuto neděli. Nakupovat byste proto měli rozhodně rychle a bez zdlouhavého přemýšlení.