Zavřít reklamu

Bethesda oficiálně potvrdila RAGE 2

Po úniku informací přišlo na řadu oficiální oznámení. Bethesda potvrdila RAGE 2.

15. 5. 2018    

Jak se očekávalo vzhledem k posledním únikům, tak RAGE 2 je skutečností. Bethesda jej konečně oficiálně potvrdila, a to níže uvedeným trailerem. Oficiální stránka navíc potvrzuje i veškeré hlavní platformy. Ačkoliv by bylo lepší toto překvapení ponechat až na samotnou konferenci, tak to dává tušit, že by nás letos od Bethesdy mohla čekat skvělá show.

Na palubě jsou tvůrci Mad Maxe

Poněkud překvapivě na hře pracuje studio Avalanche. To stojí za solidním Mad Maxem a zřejmě to vedlo Bethesdu k tomu, aby s nimi navázala spolupráci. První RAGE byl ve své době zajímavou akcí, ale poněkud nedotaženou a její repetitivní hratelnost odradila spoustu hráčů, byť celková herní náplň nebyla vůbec špatná.

Oficiální popis udává: „Ponořte se do dystopického světa, v němž se společnost rozpadla a neexistuje v něm právo a pořádek. RAGE2 nabídne pravý open-world first-person zážitek, v němž můžete jet kamkoliv, prozkoumávat cokoliv a zastřelit kohokoliv.“

Bylo potvrzeno, že kromě Avalanche na hře pracuje i část vývojářů z Bethesdy. Gameplay záběry mají dorazit dnes, takže je pro vás doplníme ihned, jak to bude možné. Co tedy říkáte na novou akci? Má cenu se zabývat pokračováním hry, která vyšla v roce 2011? RAGE 2 vyjde pro PC, PS4 a Xbox One. K vydání dojde nejspíše koncem roku.

Aktualizace: Bethesda vypustila i gameplay trailer.

Zdroj: wccftech.com