Zavřít reklamu

Bethesda díky Fallout 76 zřejmě skončí u soudu

Fallout 76 přivodil Bethesdě nemalé problémy. Společnost teď lituje, že jej vydávala.

4. 12. 2018     Zdroj

Fallout 76

Bethesda je sice známá tím, že její hry nejsou při vydání kdovíjak technicky vyspělé. Hráči tak musí překousnout několik prvních týdnů, než dojde k pohodlně hratelné záležitosti. Řeč je zejména o RPG žánru s otevřenými světy, kde zkrátka společnosti tahle optimalizace nejde. Nyní to vypadá, že díky Fallout 76 skončí firma u soudu.

Fallout 76 je strašný!

Právní firma Migliaccio & Rathod LLP se rozhodla, že na Bethesdu podá žalobu za naprosto příšerný Fallout 76. Momentálně sbírá důkazy od lidí, kteří se k žalobě připojují. Bethesda navíc odmítá vracet peníze za zakoupený produkt, a to hráče rozpaluje do běla.

Právníci argumentují tím, že Bethesda nedokázala přivést hru do hratelného stavu ani díky různým patchům. Ty pomohly jen v určitých případech. Připomínáme, že první update hry měl 56 GB! Tohle si určitě Bethesda za rámeček nedá. Fallout 76 není jen nejhorším počinem v sérii, ale zřejmě nejhorší záležitostí firmy za poslední léta.

Fallout 76 nevyšel na Steamu, což si spousta hráčů vykládá tak, že je to proto, aby nemohly být vráceny peníze. Steam totiž tuto možnost podporuje. Bethesda údajně vrací finance jen v případě, že vrátíte nerozbalenou kopii. Uvidíme, jak se tenhle spor ještě vyvine, ale je jisté, že tímhle titulem si Bethesda náramně pošlapala pověst.