Zavřít reklamu

Beta F1 Online startuje

Jestli jste fanoušci královské kategorie motorsportu, Formule 1 a hráči zvlášť, určitě vás zaujme i novinka v podobě browserové hry F1 Online, kterou stejně jako plnohodnotnou sérii vydává společnost Codemasters. Ve směs tak půjde především o browserovou hru, jenž dá všem možnost zazávodit si s vlastními formulemi, založit stáj, či bojovat o celková vítězství v […]

19. 12. 2011    

Jestli jste fanoušci královské kategorie motorsportu, Formule 1 a hráči zvlášť, určitě vás zaujme i novinka v podobě browserové hry F1 Online, kterou stejně jako plnohodnotnou sérii vydává společnost Codemasters. Ve směs tak půjde především o browserovou hru, jenž dá všem možnost zazávodit si s vlastními formulemi, založit stáj, či bojovat o celková vítězství v poháru jednotlivců, či konstruktérů. Jako bonus poté společnost nabízí licence všech vozů, stájí i tratí, což je na poli free-to-play skvělá zpráva.

V brzké budoucnosti tedy začne první betatest, do něhož se lze přes přihlašovací formulář dostat. Shlédnout můžete i nový trailer, jenž vám všechny funkce F1 Online představí.