Zavřít reklamu

Battlefield 3 nejlepší hrou veletrhu Gamescom

Tradiční udílění cen v rámci prestižního herního veletrhu Gamescom letos ovládly tituly společnosti Electronic Arts. Nejlepší hrou výstavy byla zvolena očekávaná akční pecka Battlefield 3 a hry s logem EA nechyběly ani v dalších kategoriích. Aktuální ročník slavné fotbalové série FIFA získal ocenění nejlepší konzolové hry, ale zkrátka nepřijdou ani počítačoví hráči, kteří se letos […]

23. 8. 2011    

Tradiční udílění cen v rámci prestižního herního veletrhu Gamescom letos ovládly tituly společnosti Electronic Arts. Nejlepší hrou výstavy byla zvolena očekávaná akční pecka Battlefield 3 a hry s logem EA nechyběly ani v dalších kategoriích.

Aktuální ročník slavné fotbalové série FIFA získal ocenění nejlepší konzolové hry, ale zkrátka nepřijdou ani počítačoví hráči, kteří se letos poprvé dočkají stejné audiovizuální úrovně a funkcí jako na platformách PlayStation 3 a Xbox 360. Titul nejlepší onlinové hry veletrhu Gamescom 2011 patří sci-fi MMORPG Star Wars: The Old Republic a nově zavedenou kategorii her v internetovém prohlížeči si podmanila novinka The Sims Social, kterou lze již nyní zdarma hrát na Facebooku.

Letošní Gamescom přilákal 275.000 návštěvníků, kteří si do Kolína nad Rýnem přijeli vyzkoušet herní pecky nadcházejících měsíců.