Zavřít reklamu

Batman Arkham City odhaluje nové postavy

Letošní ročník ComicConu včera úspěšně odstartoval a jedním z jeho největších taháků není nikdo jiný, než Batman Arkham City od vývojářů ze Square Enix. Právě v těchto se příznivci netopířího muže dočkali představení dokonce tří postav, jež budou více, či méně ve do příběhu zasahovat. Jako první si o svou pozornost v traileru řekl jeden […]

22. 7. 2011    

Letošní ročník ComicConu včera úspěšně odstartoval a jedním z jeho největších taháků není nikdo jiný, než Batman Arkham City od vývojářů ze Square Enix. Právě v těchto se příznivci netopířího muže dočkali představení dokonce tří postav, jež budou více, či méně ve do příběhu zasahovat. Jako první si o svou pozornost v traileru řekl jeden z nejstarších Batmanových nepřátel, Tučňák. Druhým „záporákem“, jež byl představen a objeví se mimochodem i v připravovaném filmu Christophera Nolana Dark Knight Rises se stal Bane. Neuvěřitelně silný zločinec, který povede ostatní proti Batmanovi.

Jako poslední se odhalení dočkala i spolu s Catwoman nehezčí žena Batman universa, tajemná Talia al Ghul. Předlohou pro ni se stala herečka známa například ze seriálu Castle, Stana Katic.