Zavřít reklamu

Assassin’s Creed: Valhalla v nové ukázce představuje legendární nepřátele

Směsice vikingských a britských legend ozvláštní hraní v novém Asssassinovi.

29. 8. 2020    

Se sérií Assassin’s Creed je už od začátku spjatá existence různých prvků z mýtů a legend. Nejinak tomu bude u chystané Valhally, jejíž vývojáři nyní legendární nepřátelé představili na videu z akce Gamescom.

Prvním z nepřátel má být černý pes Black Shuck, vycházející z britských pověstí. Má jít o ďáblova zplozence, který se toulá krajinou a rozsévá zlo. Na videu zvíře nevypadá jako gaučový čoklík, spíše připomíná démona z nočních můr, takže Ubisoft se v jeho ztvárnění do hry moc hezky vyžil.

Ostatní odhalení nepřátelé mají lidskou podobu. Dcery Leriona a válečníci sloužící legendránímu Vikingovi Ragnarovi Lothbrokovi budou postupně hráčům při jednotlivých sekáních odhalovat historii herního světa. Žádný z těchto soubojů nebude podle vývojářů součástí hlavní dějové linie. Když budete chtít zažít nadpřirozená setkání, budete si je muset ve hře najít sami.

Assassin’s Creed Valhalla vychází na PC, Playstation 4 a Xbox One 17. listopadu. Next-gen verze můžou, ale nemusí, dorazit ve stejný den. Pořád nemáme jasno v tom, kdy se nové konzole objeví na trhu.