Zavřít reklamu

Assassin’s Creed Origins dostane New Game Plus

Vhodná příležitost zahrát si hru znovu.

29. 1. 2018    

Minulý týden obdrželo nejnovější pokračování série Assassin’s Creed první placené příběhové DLC, The Hidden Ones, a v březnu nás čeká ještě druhé – The Curse of the Pharaohs. Z bezplatného obsahu můžeme ještě čekat další Výzvy bohů, a dnes Ubisoft na svém fóru potvrdil prvek, který vzhledem k žánrovému směřování Origins ke hrám jako Horizon: Zero Dawn nebo Zaklínač 3 dává smysl (oba zmiňované tituly jej dostaly).

New Game Plus je režim nové hry, kdy hru hrajete od začátku, ale vybavení a schopnosti vám zůstanou z dohrání předchozího. Také nepřátelé budou nyní na stejné úrovni jako vy (na konci základní hry AC: Origins je to zhruba level 40).

Pokud tedy stejně jako já máte chuť si hru zahrát ještě jednou, ale nechce se vám znovu procházet stejným vývojovým stromem (na rozdíl od Zaklínače zde není větvení příběhu ani možnost zaměřit vašeho Bayeka určitým schopnostním směrem), New Game Plus je na to ideální.

Zatím nebylo oznámeno, kdy se tato funkce ve hře objeví, ale určitě bude součástí bezplatného updatu. I když, známe Ubisoft…