Zavřít reklamu

Assassin’s Creed letos nebude [Aktualizováno]

Nového Assassin’s Creed se letos nedočkáme. Budeme si muset počkat na příští rok.

4. 1. 2016    

Aktualizace: Server Kotaku potvrdil, že nový AC je opravdu v přípravě, bude se odehrávat v Egyptě a vyjde v roce 2017. Titul má kódové označení Empire.

Tento rok si francouzský UBISOFT udělá přestávku, a proto nevydá žádný nový díl Assassin’s Creed. Tímto získaným časem by měli kompletně následující díl předělat a následně nás v roce 2017 absolutně ohromit. Díky tomu se ani na letošní E3 o žádném novém Asassin’s Creed nedozvíme.

Jako první se o tom zmínil na serveru 4Chan samotný vývojář z UBISOFTU. Dokonce zmínil, že by na novém díle měli pracovat i vývojáři, kteří měli na starost předešlý Assassin’s Creed IV: Black Flag. Do hry by se měli vrátit lodní bitvy, jízda na koních a nekonečně otevřený svět. Příběh by se měl vrátit i ke kořenům klasického Assassin’s Creed. Dokonce se tu objevuje i nějaká inspirace ze Zaklínače 3, která umožní postupné vylepšování postavy.

Spekulovaná raná verze nového Assassin's Creed

Spekulovaná raná verze nového Assassin’s Creed

Nový Assassin’s Creed by se měl odehrávat v Egyptě. Tvůrci si nelámou hlavu nad tím, jak si hráči mají vysvětlovat časové skoky mezi jednotlivými díly, vše se chystají provést pomocí Animu (Helixu). Samotný Egypt už prý tvůrce fascinuje dlouho, uvidíme, s čím nakonec přijdou.