Zavřít reklamu

Assassins Creed 4 se může odehrávat v minulosti

Časový posun dopředu není nutný. Klidně se můžeme vrátit zpět.

2. 8. 2012    

Ohledně Assassins Creed 4 zatím není jasno, kam se vypravíme a za koho budeme hrát. Nicméně jak říká Ubisoft není nutné se hnát dopředu. To že se Assassins Creed 3 odehrává v 18. století neznamená, že se Assassins Creed 4 bude odehrávat po něm v 19., 20. či 21. století. Nikoliv. Desmondův příběh bude uzavřen třetím dílem, a tak není důvod hnát se vpřed. Je tu možnost mnoha dalších časových období a předků.

Navíc je možné že do budoucna autoři opustí od Animu a bude hrát výhradně minulá časová období, bez aktuálního přičinění.

Francois Pellanda:

„Je to něco na co se nás lidé ptají opravdu často. Opravdu ale nejde o to pohybovat se kupředu, i když se to tak může na první pohled jevit. Celý příběh je o předcích, o DNA, časová osa tam nehraje vůbec žádnou roli. Další hra může jít zpátky, stejně jako kupředu; bez problému.“

Může se tedy stát, že nás do budoucna čeká třeba i 10 dalších dílů, jelikož možnosti jsou takřka neomezené. Navíc po AC3 zřejmě nepřijde hned AC 4, ale můžeme se dočkat opět jedné a více odboček ve které by mohl vystupovat Connor, ale bez přičinění Desmonda.