Zavřít reklamu

Assassin’s Creed 3 Remaster vyjde v březnu

Assassin’s Creed 3 vyjde v novém podání již začátkem příštího roku.

14. 11. 2018     Zdroj

Assassin’s Creed 3 Remaster je jednou z vyhlížených her, která bude vydána v rámci Season passu hry Assassin’s Creed Odyssey, ale i samostatně. Dobrodružství Connora Kenwaye si tak budeme moci projít znovu, a to ve vylepšené grafice.

Assassin’s Creed 3 dorazí v březnu

Mladý indián to ve své době neměl jednoduché. Titul vyšel v roce 2012 a i když nás okouzlil ztvárněním a možnostmi hry, tak příběhově šlo spíše o těžký průměr, a navíc se ze série poněkud vytrácel původní duch. Byl to však třetí díl, který přinesl populární šplhání po stromech a námořní bitvy, které se pak staly důležitou součástí série.

Kromě toho hra nabídne také veškerá DLC, která k ní kdy vyšla. Nebude chybět například Tyranny of King Washington, ve kterém se vypráví odlišný příběh o Georgi Washingtonovi, než jak jej známe z historie. Důležité však je, že kromě třetího dílu byl předělán také titul Assassin’s Creed 3: Liberation. Ten původně vyšel jako menší záležitost pro PlayStation Vita a v dalších letech se dočkal remasteru i pro hlavní platformy. Nyní vyjde rovněž v nové kondici s podporou trofejí a dalších serepetiček.

U obou titulů se počítá se 4K rozlišením a vysokými texturami. Chybět nebude ani stále více populární HDR. Vydání je tedy plánováno na březen příštího roku, a to jak na PC, tak PS4 a Xbox One.