Zavřít reklamu

ARMODD Silentwatch 4 Pro: chytré hodinky s lepším poměrem cena/výkon jen tak nenajdete

Komerční sdělení

6. 11. 2021    

Chytrých hodinek je na trhu nepřeberné množství. I tak se ale jednou za čas objeví kousek, který stojí za pozornost. Právě to platí i v případě značky ARMODD. Ta totiž tento týden oficiálně uvedla na český trh hned několik chytrých hodinek s atraktivním designem a hlavně s velmi lákavým poměrem cena/výkon. A jeden model opravdu stojí za to.

ARMODD má ve svém portfoliu celkem sedm modelů chytrých hodinek. Na výběr je od tradičních smartwatch se čtvercovým nebo kulatým displejem, až po modely určené striktně mužům či naopak něžnému pohlaví. ARMODD ale u všech svých hodinek láká na velmi nízké ceny, zajímavé parametry, líbivý design, kompletní lokalizaci prostředí i aplikace do češtiny a slovenštiny a kompatibilitu s iOS i Androidem.

Nejzajímavější chytré hodinky ARMODD

Tím bezesporu nejzajímavějším kouskem jsou Silentwatch 4 Pro, které se po designové stránce skutečně povedly. Jde o čistě pánské hodinky s kovovým řemínkem a tradičním kulatým ciferníkem. Za překvapivě nízkou cenu 2 549 Kčdisponují slušnou výbavou, včetně funkce pro měření tepu, tlaku i EKG, nabízí sportovní režimy, více než 100 ciferníků a dokonce je z nich možné i volat. Potěší také kompletní podporou češtiny, 3denní výdrží či voděodolností IP67.

Druhým kouskem, který stojí za pozornost, je model Squarz 9 Pro. Po designové stránce se podobá hodinkám od Applu, ovšem cenově jsou nesrovnatelné – stojí jen za 1 689 Kč. I za tak nízkou cenu ale zaujmou podporou Bluetooth volání přímo z hodinek, měřením tepu, tlaku, EKG i spánku a voděodolností IP68. Kromě toho nabízí více než 100 ciferníků, sportovní režimy, 1,72palcový displej a výdrží baterie až 3 dny.

Nyní za Black Friday ceny

Na chytré hodinky ARMODD můžete nově zakoupit u Mobil Pohotovosti, kde na ně od pátku 5. 11. běží speciální Black Friday nabídka. I proto jsou ceny hodinek aktuálně tak nízké. Skladem je hned několik modelů, včetně obou výše zmíněných, a na výběr je z několika barevných variant.

Komentáře nejsou povoleny.