Zavřít reklamu

Angry Birds si o vánocích stáhlo 6,5 milionu hráčů

Přesně tolik hráčů si na svá zařízení stáhlo jednu z nejnávykovějších her pro smartphony a tablety (a kdo ví jaká ještě zařízení). Finští vývojaři tak zaznamenali nárůst stažení téměř 3x větší, než tomu bylo o vánočních svátcích minulý rok. Jeden z vydavatelů Ville Heijari k tomu řekl: „Jsme z toho vážně nadšení a nemůžeme se […]

4. 1. 2012    

Přesně tolik hráčů si na svá zařízení stáhlo jednu z nejnávykovějších her pro smartphony a tablety (a kdo ví jaká ještě zařízení). Finští vývojaři tak zaznamenali nárůst stažení téměř 3x větší, než tomu bylo o vánočních svátcích minulý rok. Jeden z vydavatelů Ville Heijari k tomu řekl: „Jsme z toho vážně nadšení a nemůžeme se dočkat, až lidem předvedeme, co pro ně máme připraveno v roce 2012“.

Tak si říkám, jestli je ještě vůbec někdo, kdo si hru se zuřivými ptáky aspoň jednou na záchodě nezahrál? V listopadu minulého roku hra překonala milník 500 milionů stažení a toto číslo díky přídavkům, jako například RIO, dál narůstá.

Pozn. autora: PS3 verze pro mě byla hrozným zklamáním. Hrozná grafika a šílená optimalizace – hra se mi dokonce sekala! WTF, ještě že jsem v té době měl telefon s Androidem, tam už to bylo krapet lepší. A co vy, na čem hrajete?