Zavřít reklamu

Amy Hennig se vyjádřila k možnostem pokračování Uncharted

Série Uncharted bude zřejmě pokračovat. Původní scénáristka se nechala slyšet, jak by mohla série plynout dále.

4. 7. 2018     Zdroj

Uncharted 4: A Thief’s End byl vynikající závěr jedné herní série, která tu s námi byla téměř 10 let. Nakonec se Naughty Dog před definitivní tečkou za tímto univerzem rozhodli připravit také Uncharted: The Lost Legacy, které bylo velmi kvalitním počinem. Nyní se k budoucnosti značky vyjádřila Amy Hennig, která dříve v Naughty Dog pracovala na pozici scénáristky.

Série Uncharted má stále velký potenciál

Amy Hennig měla velkou smůlu, poté co společně s Naughty Dog připravila celou trilogii Uncharted, tak při vývoji čtvrtého dílu to začalo skřípat a Hennig práci ve studiu ukončila. Následně skončila v EA, kde byl její Star Wars titul následně zrušen. Aktuálně Amy založila nové studio, a chce se v něm věnovat menším, leč originálním projektům.

Vyjádřila se však na adresu její původní série. Dle jejích úvah je možností mnoho. Víme, že Nathan Drake má na samém konci dceru Cassie, která by mohla v dobrodružstvích pokračovat. Pak je tu možnost využít některé z vedlejších postav k vyprávění dalších příběhů. Rovněž hovořila o tom, že je tu možnost pokračovat s mladým Nathanem Drakem.

To se nám však zdá nepravděpodobné. V Sony zřejmě zachovají rozvahu a ponechají nové studio pracovat na novém příběhu. Ostatně nedávno se objevily zvěsti o novém studiu, které vzniká poblíž Santa Monicy a bude se zřejmě věnovat pokračování série Uncharted, které nejspíše dorazí pro PlayStation 5. Ostatně, kterou lepší značku by Sony mohla přivést při launchi nové konzole?